The gallon cost me $45.50. It wasn't an earth shattering savings, figures to about 14%. I'm sure that if you ordered it, by the time you paid shipping and handlng, it would be cheaper to stay with the 12 ounce bottles. I go right past the place on a regular basis, so it's worth it.
Ernie
|